top of page

Destination for family holidays Numa Konaktepe Hotel, located in Konakli – Alanya (Antalya). The hotel has a great reputation in Dutch, English, German and Russian holiday markets with top reviews.
Numa Konaktepe Hotel presents all-inclusive summer choices. Enjoy unlimited food, drinks, and locally inspired entertainment included in your holiday package. The hotel features, sea view / land view rooms, and all rooms have a balcony, minibars, tasty international and local cuisines served every day opened buffet between 10.00 am - 12.00 pm. The hotel has spa & wellness, gym, Turkish Hammam, water slides for adults and children, adult and kids pool at the beach.


Turkey

Yaz tatiliniz için en doğru seçim Numa Konaktepe Otel, Elif A.Ş’nin ilk otel işletmesidir. Otelcilik öyküsü bu otel ile birlikte tutkuyla başladı ve Numa Hotels adını aldı. (Elif A.Ş. Akdeniz bölgesinde tanınmış bir şirket). Numa Konaktepe Hotel Konaklı-Alanya’da (Antalya) yer almaktadır. Otel sosyal medya ve değerlendirme sayfalarında en iyi dereceler ile Hollanda, İngiltere, Almanya ve Rusya tatil pazarlarında büyük bir üne sahiptir. Numa Konaktepe Hotel, konuklarına her şey dahil konaklama seçenekleri sunmaktadır. Tatil paketinize dahil olan sınırsız yiyecek, içecek ve sosyal aktivite seçenekleriyle yaz tatilinizde eğlencenin tadını çıkarın. Otel odaları deniz, havuz ve kara manzaralıdır. Tüm odalarda balkon ve minibar mevcuttur. Zengin uluslararası ve yerel mutfaklar günün belirli saatlerinde açık büfe hizmet vermektedir. Otelde; spa merkezi, spor salonu,Türk hamamı, yetişkinler ve çocuklar için su kaydırakları, plajda yetişkinler ve çocuklar için ayrı tasarlanmış kaydıraklı havuzlar bulunmaktadır.

bottom of page