top of page

Fulfill Your Wish

Beyond the high level of hospitality, Sirius Deluxe offers quality and comfort for its guests. Come, let’s explore this new rising star together… Located on 15 thousand m2 area in Alanya, Sirius Deluxe brings a new breath of fresh air to tourism of the region with its comfortable living spaces, meeting rooms, seafront location, and specially designed service and entertainment facilities. Beyond the high level of hospitality, Sirius Deluxe offers quality and comfort for its guests. Come, let’s explore this new rising star together.
Taste The Food of Your Dreams...
With carefully selected variety of world cuisine, your meals turn into a feast at the Turkish and Italian A’ la Carte Restaurants in our hotel. With the great variety of taste alternatives available and the opportunity for romantic dinners on our piers which open from two sides into the warm waters of Mediterranean you will attach and keep coming back.

Turkey

Arzuladığınız gibi...

Konuklarına, gökyüzünün kıyısında, konukseverliğin ötesinde, kalite ve konfor sunmaktadır.
Gelin beraber bu yeni yıldızı, keşfedelim… Sirius Deluxe, Pınarlar Grup’un yapı sektöründeki tecrübelerini otel konseptli yeni bir yaşam tarzıyla buluşturmasının, yükselen göstergesi konumundadır. Türk misafirperverliğinin yeni ve çağdaş bir yorumunu, seçkin konuklarına yaşatmayı amaçlamaktadır. Hizmet odaklı mutluluğun keşfetmeye dönüştüğü, yeni bir yaşam tarzı; Akdeniz’in parlayan güneşi Alanya’da, 15bin m2 alan üzerine kurulu olan Sirius Deluxe; konforlu yaşam alanları, toplantı salonları, denize sıfır konumuyla, özel dizayn edilmiş hizmet ve eğlence anlayışıyla bölge turizmine yeni bir nefes getirmektedir. Konuklarına, gökyüzünün kıyısında, konukseverliğin ötesinde, kalite ve konfor sunmaktadır. Gelin beraber bu yeni yıldızı, keşfedelim…
Tatmak için hayal et !
Otelimizde her öğününüz özenle seçilmiş Dünya mutfağının eşsiz seçenekleriyle, Türk ve İtalyan A’la Carte restoranlarımızda bir lezzet festivaline dönüşür. Zengin Anadolu topraklarının bir yansıması olarak sentezlenmiş Ultra Herşey Dahil hizmet anlayışını, Akdeniz’in ılık sularına iki koldan açılan iskelelerimizde romantik akşam yemekleri, çok çeşitli lezzet seçenekleriyle renklendirebilirsiniz… Penceresinden güneşin parlak ışıklarının ve deniz mavisinin tüm tonlarının girdiği, kapısını sayısız hizmetin çaldığı bu yaşam alanları; içinde konaklayan her misafirine gereken tüm olanakları cömertçe sunmaktadır.

bottom of page